Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Vlasce,šňůrky, lanka, PVA / Vlasce / Vlasec STROFT GTM 25 m - 0,08 mm - nosnost 1,0 kg - 25 m

Vlasec STROFT GTM 25 m - 0,08 mm - nosnost 1,0 kg - 25 m

Vlasec STROFT GTM 25 m - 0,08 mm - nosnost 1,0 kg - 25 m
Vlasec STROFT GTM 25 m - 0,08 mm - nosnost 1,0 kg - 25 m

  • 88,00 Kč s DPH
  • Kód: 258
  • Výrobce: Stroft
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Odolný vůči změně počasí,slané vodě,vláčný, velmi odolný proti oděru, nízká průtažnost a nulová tvarová paměť.

UVÁDĚNÁ NOSNOST U VLASCŮ STROFT JE GARANTOVANÁ NEJNIŽŽŠÍ PEVNOST V UZLU! DOPŘEJTE SI TU NEJVYŠŠÍ SVĚTOVOU KVALITU ZA SUPER ,,ČESKÉ" CENY. MOHU VLASTNORUČNĚ DOPORUČIT. Temperované rybářské vlasce STROFT – ABR, GTM, FLUOR patří v posledních letech k absolutní špičce a představují „HIGH-TECH" v této branži,což dokazují získané zlaté, stříbrné a bronzové medaile z posledních mistrovství světa a Evropy ve všech kategoriích sportovního rybolovu. Co je to temperace: pod tímto pojmem se rozumí dodatečné zpracování teplem v přesně stanoveném časovém prostoru a při určité teplotě. Při temperování se odstraní vnitřní napětí materiálu, které vzniká po lisování, během ochlazování a tvrzení. Zároveň proběhne zpevnění a zhuštění povrchu „zavařením" silikonteflonových molekul.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.