Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Vlasce,šňůrky, lanka, PVA / Vlasce / Awa-s Ion Power Q-LIGHT Competition 150 m 0,203mm 5,5kg

Awa-s Ion Power Q-LIGHT Competition 150 m 0,203mm 5,5kg

Awa-s Ion Power Q-LIGHT Competition 150 m 0,203mm 5,5kg
Awa-s Ion Power Q-LIGHT Competition 150 m 0,203mm 5,5kg

  • 199,00 Kč s DPH
  • Kód: 6469
  • Výrobce: Awa-S
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Vlasec Q-light Competition je novým přírůstkem do řady vlasců AWAS-ION POWER. Je vyvinutý speciálně pro milovníky lehké a ultralehké přívlače. Při jeho výrobě byl použitý vysoce kvalitní NF/HF 70 polymer, který mu zaručuje nulovou tvarovou paměť, výjimečnou lineární pevnost a pevnost v uzlu s optimální průtažností. Vlasce jsou opatřeny normou ISO = údaje na etiketě odpovídají skutečnosti. Svou barvou je ve vodě takřka neviditelný, a proto vhodný i na lov v čisté vodě. Díky vláčnosti a speciální povrchové úpravě „HYDRO REPELLENT PITCH SYSTEM", která aktivně odpuzuje vodu z jeho povrchu a tím maximálně redukuje nasákávání vody do struktury vlasce, dosáhnete i při lovu s malými a lehkými nástrahami delších hodů. Vlasec je na špulku navinutý speciálním systémem, bez kroucení a deformování spodních vrstev od vrchních. Díky tomuto postupu se k zákazníkovi dostane vlasec, který má dokonale hladký povrch a po navinutí na naviják se nekroutí, díky tomu má podstatně delší životnost. Pro dlouhodobé zachování parametrů se dodává ve speciálním ALU balení v ochranné atmosféře.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.