Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Navijáky / Baitrunner / Okuma LS 6K Baitfeeder Spinning Reel

Okuma LS 6K Baitfeeder Spinning Reel

Okuma LS 6K Baitfeeder Spinning Reel
Okuma LS 6K Baitfeeder Spinning Reel

  • 2 350,00 Kč s DPH
  • Kód: 8711
  • Výrobce: Okuma
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA Novinka

Naviják Okuma LS-6K je určen k lovu kaprů s dlouhým odléváním, díky zapnutému / vypnutému automatickému krmení návnadovými návnadami, pomalému kmitání s dlouhým zdvihem cívky 30 mm a systému přenosu šnekového hřídele, aby byl odlitek plynulejší a delší. Připíná se k nadměrnému lovnému zařízení a rychlému progresivnímu systému tažení v kompaktním provedení karoserie, které rybářům přináší lepší zážitek z rybolovu.

- Systém automatického přepínání freespoolu
- Dlouhý tah cívky 30 mm
- Grafitové tělo odolné vůči korozi
- 5 kuličkových ložisek + 1 válečkové ložisko
- Quick Set nekonečný systém zpětného chodu
- CFR: Cyclonic Flow Rotor
- Strojem řezaná hliníková cívka
- Šnekový systém oscilace hřídele
- Obráběné ozubené kolo s pastorkem
- Robustní hliníkový kluzný drát pro vysoké zatížení
- Přesné rameno zinku s dřevěnou rukojetí
- RESII: Počítačově vyvážený rotorový systém
- 2 kulaté kovové sponky
- Brzdový systém rotoru
- Pomalý oscilační systém pro lepší položení linie
- Rychlý progresivní tah
- Kovová matice pro vzduchové kauce

 

Zmenšení těla Více výkonu v menším těle. Nová generace navijáků baitfeeder kombinující cívku s dlouhým zdvihem a nadměrné ozubení pro maximální výkon v kompaktnějším těle. Poskytněte přesnější tolerance pro přesné vyrovnání převodovky, maximální schopnost lití a maximální trvanlivost.
Pomalý oscilační systém Cívka s dlouhým zdvihem 30 mm. Konstrukce pomalého kmitání s dlouhým cívkovým navíjením dělá přímočarý vítr rovnější a těsnější, snižuje tření při lití.
Technology rotoru s cyklickým průtokem (CFR) Cyklický průtokový rotor (CFR) byl navržen tak, aby vytvářel „cyklonický“ proud vzduchu, který při každém otočení rukojeti výrazně zvyšuje vzduch kolem rotoru, pod a kolem cívky. Tato pečlivě testovaná konstrukce umožňuje mnohem rychlejší dobu zasychání, pokud je naviják navlhčen, čímž se minimalizuje koroze a prodlužuje se životnost navijáku.
Velkoformátová převodovka Okuma přepracovala hlavní převodové ústrojí. Větší průměr + 15% a hlubší zuby + 15% pro maximální výkon + 30%. Umožňuje nyní vysokorychlostní převodový poměr pro načtení velké čáry: 103 cm
support pastorek s dvojitým kuličkovým ložiskem Maximální stabilita pastorku pro prefektní seřízení hlavního převodového stupně: super hladký pocit řazení a vysoká trvanlivost.

Technické parametry

Hmotnost: 530g
Kapacita: 0,30mm / 370m
Kapacita (cm):: 104cm
Ložiska: 5+1
Převod: 5,3:1
Zátěž: 12kg
Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.