Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Navijáky / Mořské, sumcové, multiplikátory / Naviják Okuma Azores 9000

Naviják Okuma Azores 9000

Naviják Okuma Azores 9000
Naviják Okuma Azores 9000

  • 3 790,00 Kč s DPH
  • Kód: 8512
  • Výrobce: Okuma
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA

Navijáky Okuma AZORES jsou navrženy speciálně pro rybolov ve slané vodě . Díky osvědčeným výkonovým prvkům a patentovanému designu interiéru je AZORES mnohem odolnější, silnější a plynulejší než konkurence.

- DFD: Přesný systém Dual Force Drag
- Přesné nastavení tažení klepnutím pro přesnější nastavení
- Podložky pro více disků, karbonit a plstěné tažení pro DFD
- 6HPB + 1RB korozivzdorná ložiska z nerezové oceli
- Rychloupínací válečkové ložisko s rychloupínáním plus rohatkový systém
- Duální systém zpětného chodu pro maximální bezpečnost
- Velikost Azores-40 je vybavena pouze funkcí rychlého nastavení zpětného chodu
- Přesné strojně broušené mosazné pastorky
- CRC: Proces povlakování odolný proti korozi
- HDGII: Korozivzdorný, vysokohustotní převodovka
- ALC: Tuhé lité hliníkové tělo, boční destička a rotor
- MSS: uhlíkový mechanický stabilizační systém
- Opracovaný hliník, dvoubarevná eloxovaná cívka s LCS retem
- Opracované hliníkové rameno rukojeti pro větší sílu
- Vodotěsné těsnění Hydro Block

Mechanický stabilizační systém (MSS) Mechanický stabilizační systém pro spřádání cívky je nový exkluzivní technický design Okuma , uhlíkové destičky zvyšují stabilitu a pomáhají eliminovat vibrace. Díky integrovanému systému MSS je naviják mechanicky dokonalý.

Dual Force Drag System DFD zahrnuje oba povrchy cívky, aby maximalizoval špičkový tlak, účinnost a celkovou hladkost. Připojený v horní části cívky a chráněný systémem Hydro Block je systém s tažným systémem s více disky, který pracuje ve spojení se sekundárním systémem tažení, který je namontován pod cívku. Rovnoměrný tlak je aplikován na oba povrchy cívky pro maximální stabilitu a podstatně zvýšený výstup tažení ve srovnání s tradičními systémy s jedním tažením.

Rýhovaný cívkový design Rýhovací pás na trnu cívky zvyšuje tření a poskytuje uzamykací bod pro opletení, které eliminuje prokluzování a potřebu podpory, což vede k maximální kapacitě linky.

Konstrukce AlumiLite (ALC) Tuhé lité hliníkové tělo, boční deska a rotor: AlumiLite Construction obsahuje technology tuhého hliníkového tělesa společnosti Okuma , rámy z kamence jsou pevnější a pevnější a jsou schopné odolávat většímu tlaku a točivému momentu než tradiční grafitové rámy. Tyto odlehčené hliníkové rámy z hliníku poskytují přesnější tolerance pro přesné nastavení převodového stupně, maximální stabilitu a maximální trvanlivost.

Hliníkový materiál se silnou antikorozní funkcí Unikátní vlastnost jeho antikorozní vlastnosti je mimořádně dobrá a je s odolností 50% silnější než běžný materiál na trhu.

Vysoce výkonné ložisko (HPB) 6 vysoce výkonných kuličkových ložisek poskytuje Azorům vynikající hladkost a spolehlivost v prostředí se saltwater . Kuličky použité na HPB jsou vyrobeny ze stejného vysoce kvalitního nerezového materiálu jako pouzdro ložiska.

Hliníková rukojeť broušená strojem Tuhé strojně řezané hliníkové rameno rukojeti zvyšuje klikovou sílu a výkon. Ergonomický oválný knoflík rukojeti nabízí pohodlí za všech podmínek rybolovu.

Nadměrná hlavní hřídel Silnější hlavní hřídel a robustní kovové pouzdro vydrží až trojnásobek axiálního nárazového tlaku u tradičních konstrukcí.

Duální anti-reverzní systém Azory jsou vybaveny důvěryhodným systémem proti zpětnému chodu Quick Set společnosti Okuma a záložním systémem vícenásobného zastavení proti zpětnému chodu pro zvýšenou odolnost a spolehlivost ve všech podmínkách rybolovu.

Převodovka s 2 kuličkovými ložisky Další ložisko podporuje pastorek pro lepší záběr ozubeného kola a plynulý přenos síly pod silným tlakem.

Technické parametry

Hmotnost: 739g
Kapacita: 0,45mm / 350m
Kapacita (cm):: 120,4cm
Ložiska: 6+1
Převod: 5,4: 1
Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.