Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Krmení, boilie a nástrahy / Boilies / Jet Fish Boilies LEGEND - 20mm - 250g - Seafood + švestka/česnek

Jet Fish Boilies LEGEND - 20mm - 250g - Seafood + švestka/česnek

Jet Fish Boilies LEGEND - 20mm - 250g  -  Seafood + švestka/česnek
Jet Fish Boilies LEGEND - 20mm - 250g - Seafood + švestka/česnek

  • 99,00 Kč s DPH
  • Kód: 2910
  • Výrobce: Jet fish
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 12%

Představujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z našich dlouhodobě úspěšných boilie směsí, doplněné o naše nejúčinnější amino complexy, extrakty, esenciální oleje a další přísady. Toto boilie chytá cíleně velké kapry po celé Evropě a je tou správnou volbou pro lov kapitálních kaprů.

Příchutě jako Biosquid, Biocrab atd. znají kapraři v celé Evropě, právě díky jejich velkým úspěchům. Díky unikátnímu a šetrnému způsobu konzervace můžete nyní používat nástrahu té nejvyšší kvality, kterou dříve zaručovalo pouze čerstvě rolované boilie.

Já osobně chytám na boilie z těchto směsí již 12 let, a proto jsem vám ho chtěl nabídnout pro letošní rok v této formě. Věřím, že i vzhledem k úspoře času, to mnozí z vás ocení.

LEGEND RANGE je vynikající řada nástrah, která převyšuje nad ostatními a já vám přeji, aby jste díky ní ulovili kapry svých snů!

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.