Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Signalizátory záběru, swingery, čihátka / Sety signalizátory + příposlech / Sada signalizátorů Delphin DIVER 9V 3+1

Sada signalizátorů Delphin DIVER 9V 3+1

Sada signalizátorů Delphin DIVER 9V 3+1
Sada signalizátorů Delphin DIVER 9V 3+1

  • 2 243,00 Kč s DPH
  • Kód: 7855
  • Výrobce: Delphin
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA
Jednoduchá, ale plně funkční sada, která 100% splní základní nároky na signalizaci záběru. Její funkčnost s vysokou spolehlivostí spočívá právě ve zjednodušené elektronice. Bonusem je více než příjemná cena. Přesto se sada nenechá zahanbit parametry ani oproti o level dražšími konkurenty. Dosah samotné sady v závislosti na podmínkách až 150m. Samozřejmostí je tvrdý transportní kufřík pro bezpečnou přepravu. Navíc na tuto sadu poskytujeme prodlouženou, až 3 letou záruku!

Charakteristika signalizátoru:
Napájení 1ks 9V baterie zaručuje dlouhou dobu provozu. Možnost nastavení 8 různých tónů signalizace a 6 úrovní hlasitosti. Vstup pro 2.5mm jack umožňuje připojení dalšího elektronického přístroje, například svítícího závěsného signalizátoru. Samotné diody světelně indikují záběr 20s po uskutečnění. Signalizátor je voděodolný.

Charakteristika přijímače:
Napájení 3ks bateriemi typu AAA. Možnost nastavení 1 tónu signalizace a 5 úrovní hlasitosti. Samozřejmostí je vibrační mód a indikace led diodami. V zadní části se navíc nachází praktický klip na opasek.
Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.