Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Signalizátory záběru, swingery, čihátka / Sady signalizátorů + příposlech / Sada Delphin OPTIMO 9V 3+1 + 3x swinger + 2x snag gear

Sada Delphin OPTIMO 9V 3+1 + 3x swinger + 2x snag gear

Sada Delphin OPTIMO 9V 3+1 + 3x swinger + 2x snag gear
Sada Delphin OPTIMO 9V 3+1 + 3x swinger + 2x snag gear

  • 3 467,00 Kč s DPH
  • Kód: 4753
  • Výrobce: Delphin
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA

Sada Delphin OPTIMO navazuje na enormní úspěch sad od značky Delphin. Tato sada poskytuje možnost světelné, zvukové i vibrační signalizace. Je 100% voděodolná a signalizátory jsou napájeny 9V bateriemi, což zaručuje dlouhou životnost. Přijímač je napájen 3xAAA bateriemi. Kromě vysoké výdrže patří mezi největší devizy této sady dosah- až 200 metrů v závislosti na okolních podmínkách! Snag Geary je možné šroubovat přímo na závity, které se nacházejí na těle signalizátoru, což jednoznačně usnadňuje manipulaci. Při nastavování sady na lovném místě určitě oceníte i 20 sekund trvající tichý mód, během kterého můžete se signalizátory manipulovat bez vydávání tónů. Další možností je nastavení až 6 stupňů citlivosti záběru v rozmezí 1,5-10,5cm. Signalizátory mají 2 hlavní režimy- denní a noční. Při nočním je samozřejmostí svícení poziční diody. Signalizátory mají možnost nastavení tichého režimu a rozeznávají zpětný záběr. Sada Delphin OPTIMO 9V je tím pravým pro opravdové kapraře!

 
Základní sadou která se nachází v pevném přenosném kufříku je 3 + 1, ale sadu je možné rozšířit až na 4 + 1 dokoupením signalizátorů, kdy obsahuje: 4x vodě odolný signalizátor, 1x přijímač, 4x signalizátor CSW-II a 4x pár Snag Gear. Ke každému zakoupenému hlásici tedy přísluší řetízkový signalizátor a naskrutkovateľná snag gear ZDARMA! Záruka je prodloužena až na 3 roky co jen dokazuje vysokou kvalitu tohoto produktu!

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.