Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Kaprový program / Hadičky a bužírky / Rovnátko na háček + protahovací jehla - 15ks - Carp System

Rovnátko na háček + protahovací jehla - 15ks - Carp System

Rovnátko na háček + protahovací jehla - 15ks - Carp System
Rovnátko na háček + protahovací jehla - 15ks - Carp System

  • 45,00 Kč s DPH
  • Kód: 3806
  • Výrobce: Carp System
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Vlasové rovnátko na háček na boilies. Slouží k tomu, aby se háček v kapří tlamce vždy správně stočil a háček se zapíchl přesně a pevně tam, kam má. Výhodou je, že není potřeba žádného nahřívání ani jiných zbytečných úkonů. Stačí vytáhnout z obalu a nasadit háček. Váš návazec tak ve vteřině získá mnohem lepší schopnost otáčení a stane se tak více „chytlavým“. Snadno je navlečete na jakýkoliv háček s rovným nebo dovnitř zahnutým očkem ve všech velikostech mezi 2 – 12. Na rozdíl od smršťovací hadičky se nenarovnají a ani se neroztrhnou. Není potřeba je zahřívat nad parou, abyste je vytvarovali. Pokud se váš háček ztupí, můžete je snadno sundat a použít znovu.

Rovnátko vlasce je velmi snadno použitelnou náhradou za smršťovací hadičku. Vylepšuje rotaci háčku v momentě, když kapr zkouší vyplivnout pozřenou nástrahu. Háček s navlečeným rovnátkem dramaticky zvýší účinnost vašeho návazce a přivede do vašeho podběráku mnohem více ryb.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.