Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Pruty / Kaprové dělené / Třídilné / Prut Delphin Impala Carp 3,6m 3lbs 3 díly

Prut Delphin Impala Carp 3,6m 3lbs 3 díly

Prut Delphin Impala Carp 3,6m 3lbs 3 díly
Prut Delphin Impala Carp 3,6m 3lbs 3 díly

  • 1 894,00 Kč s DPH
  • Kód: 7386
  • Výrobce: Delphin
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA

Nejvyšší třída kaprařských prutů od slovenské značky Delphin. IMPALA Carp je špičkovým prutem nejvyšší jakosti s blankem vyrobeným z čistého karbonu. Extrémně štíhlý trojlibrový blank s dokonalou, plně parabolickou akcí je osazen velkými 50mm očky a sedlem navijáku značky FUJI! Blank je výjimečný svým decentním tmavě hnědým zbarvením, kombinovaným se zlatými detaily.Nadčasový design výborně splyne s okolním prostředím na rybaření. Na povrchu blanku se nachází mikrovrstva vysoce oděru vzdorného matného laku, který má ve srovnání s klasickým lesklým plnolakem řadu výhod. Mezi jiným i nižší hmotnost, pružnější chování blanku při zátěži, lepší odolnost a trvanlivost. Rukojeť prutu je řešena minimalisticky s důrazem na ergonomické držení a snadnou údržbu. Prut se výborně hodí na daleké nahazování a dopřeje výjimečný požitek z každého zdolávání. Dostupný je v délce 360cm ve dvou, nebo tří dílném provedení.

Technické parametry:
Délka 360cm / 3.0lbs / Počet oček 6 / Hmotnost 320g / Transportní délka 130cm / délka rukojeti (měřeno od spodku prutu po střed sedla): 67cm

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.