Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Obaly na pruty, batohy, tašky, podložky / Obaly na pruty / Pouzdro na pruty Giants Fishing Specialist Rod Holdall 3 Rods

Pouzdro na pruty Giants Fishing Specialist Rod Holdall 3 Rods

Pouzdro na pruty Giants Fishing Specialist Rod Holdall 3 Rods
Pouzdro na pruty Giants Fishing Specialist Rod Holdall 3 Rods

  • Kód: 7284
  • Výrobce: Giants fishing
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Řada velmi propracovaných pouzder určených k pohodlné a bezpečné přepravě prutů. Jsou vhodná na teleskopické a třídílné pruty včetně navijáků. Toto pouzdro je vyrobeno z nylonu 600D, v praktické olivově zelené barvě a lze ho nosit v ruce, nebo díky popruhům jako batoh na zádech. Tento zesílený materiál, který je z vnitřní části pogumovaný zabrání promoknutí pouzdra a je snadno omyvatelný. Dvě větší boční kapsy o rozměru 23x23cm a další dvě menší na druhém boku, jsou o rozměru 21x11cm. Na podběrák a vidličky, bylo myšleno s podlouhlou kapsou, která je uzavíratelná na zesílenou plastovou přezku. Pouzdro má silně polstrované ramenní popruhy, které mají šířku 4,5cm. Abychom zajistili dlouhou životnost a funkčnost tohoto pouzdra, použili jsme na jednotlivé komory vysoce robustní a široké zipy „Heavy Duty Zip“.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.