Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Obaly na pruty, batohy, tašky, podložky / Obaly na pruty / Pouzdro Delphin Porta 140cm/ 360-3

Pouzdro Delphin Porta 140cm/ 360-3

Pouzdro Delphin Porta 140cm/ 360-3
Pouzdro Delphin Porta 140cm/ 360-3

  • 974,00 Kč s DPH
  • Kód: 4884
  • Výrobce: Delphin
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelem vycházejícím z klasického a oblíbeného pouzdra PORTA. Toto pouzdro určené pro 2 kompletní třídílné pruty délky 360cm se dvěma navijáky je kompletně projektována designéry značky Delphin.

 
Pouzdro je plně polstrované 6mm výstelkou na každé stěně, včetně Dělicí stěny. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovateľné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. Při navrhování pouzder jsme mysleli na uložení největších navijáků a dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch, s očky velikosti 50mm!

 
Model má po straně extra dlouhé kapsa se zipem, které slouží například pro transport rybářského podběráku. Na něm jsou našity uložení na rázsošky i se stahovací páskou. Toto pouzdro tak pojme většinu těžko skladného rybářského náčiní.

 
Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť zda pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

Technické parametry:
 
Vnější délka pouzdra - 140cm
 
Délka bočního kapsy- 100cm
 
Pro 3 dílné pruty délky 360cm

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.