Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Navijáky / Big pit, surfové / Naviják Shimano Ultegra 14000 XTD

Naviják Shimano Ultegra 14000 XTD

Naviják Shimano Ultegra 14000 XTD
Naviják Shimano Ultegra 14000 XTD

  • 3 590,00 Kč s DPH
    4 770,00 Kč
    (ušetříte 1 180,00 Kč)
  • Kód: 4963
  • Výrobce: Shimano
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA Akce

Výborný surfový naviják s mohutným surfovým výkonem a kapacitou. Naviják je osazen velmi lehkou biomechanickou rukojetí, systémem Baitrunner Spool II, dvourychlostním oscilačním systémem, systémem Aero Wrap II pro dokonalé uložení vlasce a také A-RC cívkou, která zmenšuje tření a dosahuje velmi dlouhých náhozů.

Naviják využívá těchto patentovaných systémů Shimano :

X - Ship :

Pastorek převodu je na obou koncích uložen v S-ARB ložiscích. Díky tomu nabízí superhladký chod a vysokou odolnost proti korozi a opotřebení. Hnací kolo velkého průměru přenáší výkon do pastorku. Výsledkem je hladký a precizní chod s velmi vysokým výkonem.

Power Roller :

Speciální provedení Power Roller výrazně snižuje riziko zapletení vlasce při jeho navíjení a je velkou výhodou při použití jak tenkého vlasce, tak i silnějšího vlasce či šňůry.  

Super Stopper II :

Pomocí zádržného systému Super Stopper II při nastavení proti zpětnému chodu nebudete cítit žádný tah na kličce. Tento systém lze dobře využít při mikronastavení feederových špiček nebo v dokonalejších technikách přívlače.

Maintenance Port :

Servisní otvor umožňuje promazat součásti navijáku bez nutnosti jeho demontáže. Malý mazací otvor je nedílnou součástí každého navijáku s S nebo SR systémem.

AR-C Spool :

Nová konstrukce cívky s okrajem cívky ve tvaru V umožňuje odmotávání vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje v mnohem delších a přesnějších náhozech. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotańí vlasce. 

Dvourychlostní oscilace :

Při navíjení patří mezi zdokonalené techniky pokládka vlasce pomocí dvourychlostní oscilace. Při otáčení rotoru se cívka pohybuje rychle dopředu a pomalu zpět. Právě navíjená smyčka se tak nedotýká nenavinutého vlasce, čímž se zlepšují podmínky pro nához. 

Aero Wrap II :

Snížením vnitřního tření se podařilo posunout systémy navíjení vlasce téměř k dokonalosti a zvýšené efektivitě. Těsné paralelní náviny v kombinaci se dvěmi rychlostmi oscilace umožňují hladší a delší náhozy.

Baitrunner Spool II :

Jemné seřízení funkčnosti Baitrunner Spool. Oba ovladače, tedy malý ovladač nastavení brzdy a velký ovladač odvíjení pracují nezávisle na sobě. Výhodou jejich současné dostupnosti je zlepšení celkové manipulace s navijákem. 

Vodotěsná brzda :

Použitím gumových těsnění je brzda chráněna proti vniknutí prachu, písku, vody a jiných nečistot.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.