Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Navijáky / Big pit, surfové / Naviják Daiwa Emblem 45 SCW QD OT

Naviják Daiwa Emblem 45 SCW QD OT

Naviják Daiwa Emblem 45 SCW QD OT
Naviják Daiwa Emblem 45 SCW QD OT

  • 4 550,00 Kč s DPH
  • Kód: 8824
  • Výrobce: Daiwa
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Doprava ZDARMA Novinka

OT (One Touch) verze navijáku Emblem 45 SCW QD s rychlosklopnou kličkou je téměř identická k běžnému navijáku Emblem 45 SCW QD. Rozdíl tvoří především retro design s rychlosklopnou kličkou, zlatá cívka a dřevěná rukojeť kličky.

Klasický a zároveň moderní – absolutně špičkový navijákOT (One Touch) verze navijáku Emblem 45 SCW QD s rychlosklopnou kličkou je téměř identická k běžnému navijáku Emblem 45 SCW QD. Rozdíl tvoří především retro design s rychlosklopnou kličkou, zlatá cívka a dřevěná rukojeť kličky. 45 mm zdvih cívky, v kombinaci s pomalým křížovým navíjením vlasce Slow Cross Wrap (SCW), umožňuje dosáhnout opravdu dalekých náhozů s minimálním třením – ideální, pokud rádi chytáte na velké vzdálenosti. Extra silná hliníková osa navijáku je odolná proti kroucení a má velké silové rezervy, které využijete při zdolávání ryby. Při našem testování ve Francii se podařilo kolegům dokonce vytáhnout i sumce v délce 2 metry bez nejmenších problémů – osa navijáku zůstala nepoškozena.

Převody Digigear II mají hladký chod a optimálně přenáší sílu – skvělé, když stahujete návazec z velké vzdálenosti. Díky novému designu cívky, která má Long Cast Edge – hranu pro daleké náhozy, se snížilo tření, a tak snadno nahodíte mnohem dál, než jste byli doposud zvyklí.

Brzdný systém QD se rychle adaptuje na podmínky při zdolávání ryby.

Náhradní cívka má kapacitu 530m/ 0.35mm silonu, a tak se nový naviják EMBLEM 45 SCW QD OT hodí i na lov ve velkých vzdálenostech. 6 kuličkových ložisek

DIGIGEAR® II

Systém rychlobrzdy (QD®)

Anti-reverzní systém Infinite®

SCW (Slow Cross Wrap™) systém pomalého, křížového ukládání vlasce

Cívka pro daleké náhozy

Náhradní hliníková cívka 45 mm zdvih cívky

Rychlosklopná rukojeť

Dřevěná koncovka

Rolnička Twist Buster® II

HIP klip vlasce

Manuální překlapěč

Technické parametry

Hmotnost: 650g
Kapacita: 0,35mm / 300m
Kapacita (cm):: 104cm
Ložiska: 6
Převod: 4,9:1
Zátěž: 15kg
Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.