Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Krmení, boilie a nástrahy / Boilies / Mikbaits Big boilie v dipu 250ml - BigB Broskev Black pepper v dipu 20mm

Mikbaits Big boilie v dipu 250ml - BigB Broskev Black pepper v dipu 20mm

Mikbaits Big boilie v dipu 250ml - BigB Broskev Black pepper v dipu 20mm
Mikbaits Big boilie v dipu 250ml - BigB Broskev Black pepper v dipu 20mm

  • 180,00 Kč s DPH
  • Kód: 6991
  • Výrobce: Mikbaits
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 12%

Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání. Mnoho z vás nás žádalo o vytvoření menších balení chytacích boilie v různých průměrech, tak abyste mohli vnadit např. 20mm, ale nastražit 16 nebo naopak 24mm. Jelikož jsme firma, která svým zákazníkům naslouchá, udělali jsme maximum proto, abychom vám vyhověli. A myslím, že jsme zašli ještě mnohem dál, než sahají vaše představy. V prvé řadě jsme tyto nástrahy ještě posílili dipem. Nejedná se ale o pouhé vhození boilie do dipu, jak lze vidět u mnohých firem. My tyto chytací speciály necháváme nasáknout do těch nejlepších tekutých potrav, esencí a EO. Ty poté slijeme a boilie jemně obalíme do vrstvy složené z takových delikates, jako je GLM extrakt, Robin Red apod. Díky tomu jsou Chytací boilie v dipu neskutečně atraktivní nástrahou, použitelnou jak pro krátkodobý či závodní lov, tak i pro delší výpravy a cílený lov velkých kaprů.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.