Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Vláčecí nástrahy / Gumové nástrahy / Daiwa Prorex Hybrid / Gumová nástraha Daiwa Prorex Hybrid SB180 Ayu -30% sleva

Gumová nástraha Daiwa Prorex Hybrid SB180 Ayu -30% sleva

Gumová nástraha Daiwa Prorex Hybrid SB180 Ayu -30% sleva
Gumová nástraha Daiwa Prorex Hybrid SB180 Ayu -30% sleva

  • 398,00 Kč s DPH
    568,00 Kč
    (ušetříte 170,00 Kč)
  • Kód: 5795
  • Výrobce: Daiwa
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%
  • Akce

DAIWA Prorex Hybrid Swimbait je dodáván kompletně navázaný a připravení k okamžitému použití. trojháček vzadu na nástraze je připevněn k 60lbs ocelovému lanku tak, aby se při velkém boji s rybou nedostal do kontaktu s kroužkem, což by mohlo vést ke ztrátě úlovku. Hlava nástrahy byla navržena tak, aby odolala i té největší bitvě s velkými predátory (štiky, sumci, candáti) - ani po velkých bitvách se do ní nedostane voda. Hlava odolá neohroženým výpadům a namáhavým bojům s rybami! Prorex Hybrid Swimbait je vhodný na celou škálu druhů prezentace nástrahy - od pomalé až po velmi rychlou (2.5km/h - 5km/h) a udrží si stabilní akci i při velké rychlosti. Tichá konstrukce (bez rolniček nebo korálků) je velkou výhodou při lovu ve vychytaných vodách.
Skvělá barevná rozmanitost umožňuje správnou volbu pro téměř všechny druhy vod. Při nutnosti výměny plastového těla po zásazích štičích zubů, můžete k nástraze připevnit extra ocásek, ty jsou dostupné za velmi příznivou cenu - díky speciální konstrukci, extra tělo lze jednoduše přilepit bez rizika odpadení (doporučujeme lepidlo Loctite 406).
Pomalu se vznášející model - ponor: 18cm až do cca 2m, trolling cca 3.5, 25cm až do cca 2.5m - trolling asi 4-5m. Váha 50g.

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.