Prohlížíte si: UStikyFM.cz / Obaly na pruty, batohy, tašky, podložky / Tašky a batohy / Cormoran taška zpevněná na nástrahy s krabičkami 5002 40*15*21

Cormoran taška zpevněná na nástrahy s krabičkami 5002 40*15*21

Cormoran taška zpevněná na nástrahy s krabičkami 5002 40*15*21
Cormoran taška zpevněná na nástrahy s krabičkami 5002 40*15*21

  • 1 095,00 Kč s DPH
  • Kód: 6113
  • Výrobce: Cormoran
  • Dostupnost: Skladem
  • Sazba DPH: 21%

Pohodlně se nosí v ruce, nebo i přehozená přes rameno! Tato praktická, velmi kompaktní taška na gumové nástrahy s „Full Shock Protection“ ochranou proti otřesům. Je ideální pro přepravu všech nezbytných nástrah, aniž byste měli pocit, že s sebou kolem vody nosíte moc těžkou tašku. Chytrá volba pro ambiciózní rybáře. Taška je dodávána s 2 krabičkami na nástrahy (Cormoran model 8048 / 27x18,5x4 cm) v hlavní přihrádce a menší krabičkou na příslušenství (Cormoran model 8007 ú 20x14,5x4 cm) v boční kapse. Dvě boční kapsy jsou velice prostorné a zajišťují rychlý přístup k těm nejdůležitějším nástrojům, nebo do nich můžete umístit další malou krabičku na nástrahy. Držáky na kleště nebo jiné nářadí jsou po obou stranách a vždy dobře přístupné. Dno z PVC je velice odolné a snadno se čistí. Dá se nosit v ruce, nebo díky polstrovanému  amennímu popruhu pohodlně přes rameno.

 

Obsah: 2 krabičky na nástrahy Cormoran model 8048, 1 krabička na
nástrahy Cormoran model 80007

 

Rozměry tašky: 40x15x21, včetně bočních kapes

 

Materiál: 100% polyester (potažen PVC)

 

Detailní vysvětlení:
Polyester 600D: materiál odolný proti roztržení a oděru s voděodolným PVC povrchem.
Ochranna proti nárazu: šok absorbující fleece chrání boxy na nástrahy a příslušenství před poškozením v důsledku nárazů. Fleece je vložený mezi vnější polyester a podšívku.
Zipy: spolehlivé plastové zipy o šířce 7mm a CORMORAN jezdce.
PVC dno: zajišťuje větší odolnost, lze je jednoduše vyčistit a navíc stabilizuje dno tašky.
Překrytí zipů: chrání hlavní přihrádku od proniknutí vody přes zip tak dobře jak je to jen možné. Pokud chcete zip rychle otevřít nebo zavřít jednoduše otočte okraj překrytí nahoru a zip je odkrytý.
Držák na peán: umístěný na boční straně tašky pro rychlý přístup. Univerzální velikost pro téměř všechny typy kleští a peánů. Uzavíratelné pomocí háčku a stahovačky.
Ramenní popruh: všechny tašky v této sérii (kromě ruksaků) odepnutelný ramenní popruh s polstrovanou nastavitelnou vycpávkou.
Design: klasický, konzervativní v zelené barvě, která nikdy nevyjde z módy. Oranžové detaily dodávají taškám oživující prvek.

 

Nahoru

Copyright © 2014 Rybářské potřeby "U ŠTIKY", s.r.o., všechna práva vyhrazena. Výroba stránek © 2014 Top Digital Group s.r.o.